Tilskueroversigt

Registrerede tilskueretal siden 1960. Derfør er ikke alle kampe registreret med et tal. 

 

Turnering:Hjemme:Ude:Ialt:

Alka Superliga 2016/2017434147814561

Alka Superliga 2015/2016597767016350

Superligaen 2014/2015700266806846

Superligaen 2013/2014766777497707

Superligaen 2012/2013665161986418

1. Division 2011/2012529917553527

Superliga 2010/2011675064896624

SAS Ligaen 2009/2010905273058152

SAS Ligaen 2008/2009722889048092

SAS Ligaen 2007/2008679870086906

SAS Ligaen 2006/2007683571006964

SAS Ligaen 2005/2006690279157393

SAS Ligaen 2004/2005792078387880

SAS Ligaen 2003/2004673487437708

SAS Ligaen 2002/2003500665345793

SAS Ligaen 2001/2002421440804145

Faxe Kondi Divisionen 2000/2001330711552231

Faxe Kondi Ligaen 1999/2000549256075551

Faxe Kondi Divisionen 1998/1999338510032194

Faxe Kondi Divisionen 1997/1998741558650

Faxe Kondi Divisionen 1996/1997559656608

1. Division 1995/1996545514530

1. Division 1995362488425

2. Division Øst 1994467540504

1. Division 1994556842699

1. Division 1993517677597

Superkvalen 1993115812921225

1. Division efterår 19921143759951

1. Division forår 1992660602631

2. Division Vest efterår 1991883705794

2. Division Vest forår 1991742716729

2. Division 199013128121062

2. Division 19891042857950

2. Division 198811859961090

2. Division 1987146513841425

1. Division 1986143124691950

1. Division 1985253920032271

1. Division 1984182517131769

1. Division 1983276725332650

1. Division 1982369327403217

1. Division 1981516027943977

1. Division 1980448031923836

1. Division 1979650844835495

1. Division 1978357522692922

1. Division 1977302032043112

1. Division 1976305331063080

1. Division 1975479338054299

2. Division 1974471838454282

3. Division Vest 1973372032733486

2. Division 1972307334453259

2. Division 1971377336983736

2. Division 1970456440094286

1. Division 1969610061556127

1. Division 1968791872917605

1. Division 1967584570556450

1. Division 1966675571096932

1. Division 1965868295279105

1. Division 1964100001338211691

1. Division 1963108451512712986

1. Division 1962103361100910673

1. Division 196110645947310059

1. Division 1960957479558764

De 25 hjemmekampe med højeste tilskuertal »

De 25 udekampe med højeste tilskuertal »

De 25 hjemmekampe med laveste tilskuertal »

De 25 udekampe med laveste tilskuertal »

emtee - website content management